11 cm aukščio nerta vienetinė meškutė Adelaidė

156.00

Aprašymas

Jei ieškote ko nors išskirtinio ir nepakartojamo ypatingai progai (pavyzdžiui krikštynoms arba vaikučio gimimo progai, gal net būsimai mamytei pasveikinti su naujo etapo pradžia ar Šv. Valentino proga savo antrajai puselei ir kitoms progoms) , tai jau radote! Ši minkštutė meškutė sužavės ne tik savo meilia išvaizda ir blakstienomis , bet ir visomis mano apgalvotomis detalėmis.
Adelaidė turi ir gimimo liudijimą. Jis parašytas lietuvių ir anglų kalbomis.
GAMYBOS PROCESAS:
Ją kurdama užtrukau apie 4,5 dienas. Meškutė nerta iš siūlų su gana ilgu plaukeliu, todėl tai labai apsunkino gamybą, o ypač sunku buvo išnerti kojyčių ir rankyčių poreles, nes reikėjo išlaikyti kiek įmanoma vienodus dydžius (bet manau man tai pavyko 🙂 ). Nemažai laiko užtruko meilučio snukučio formavimas ir žinoma meškutės surinkimas iš atskirų dalių, kad ši gražuolė galėtų judinti galvytę ir letenėles. Meškutės širdelė yra išsiuvinėta, vėliau padažyta. Kiekviena meškutės rankyčių ir pėdučių pagalvėlė buvo prisiūtos atskirai. Adelaidė buvo tonuojama ir vėliau tonavimas užtvirtintas, kad dažai nenusiplautų ar nenusitrintų.
Skrybėlaitė siūta rankomis bei tonuota dažais. Visos detalės yra prisiūtos. Suknelė taip pat siūta tik rankomis,išsiuvinėta čekišku biseriu, stiklo akutėmis. Padažyta tekstiliniais dažais. Rūbeliai nusiima. Akinukai pagaminti iš stangresnės vielutės ir siūlų
SUDĖTIS: 100 % poliamido siūlai, plastiko akytės, dirbtinis filcas, tiūlis, Preciosa biseris, stiklo akutės, nėrimo siūlai ir vandens pagrindo tekstiliniai dažai.

Klausimai ir atsakymai

Jūs nesate prisijungę

Deja, daugiau pasiūlymų nėra