Apie mus

Kaip gimė idėja?  

Dėl susiklosčiusios situacijos 2020 metais, kai visa ekonomika buvo sustabdyta, daug žmonių liko be darbo. O socialiniuose tinkluose pradėjau matyti vis daugiau ir daugiau žmonių gaminančius tikrai įspūdingus gaminius. Lietuvos žmonės nuo seno yra pasižymėję kruopštūs auksarankiai, gaminantys išskirtinius gaminius. Dažnai ne visi nagingi žmonės turi laiko ir galimybių susikurti internetine svetainę  ir plėtoti elektroninę prekybą.   

Čia įžvelgiau vietą, kurioje galiu būti naudingas ir aš. Kadangi turiu nemažai patirties svetainių kūrime ir internetiniame marketinge, kilo idėja padėti amatininkams – sukurti patogią bei paprastą internetinę platformą, kurioje parduoti ir pirkti būtu paprasta bei patogu.  

Misija  

Labanoro.lt tikslas yra sujungti Lietuvos kūrėjus su pirkėjais vienoje lietuviškoje platformoje.  

Vizija  

Tapti rinkos lyderiais Lietuvoje, o ateityje leisti ir visam pasauliui susipažinti su aukšto kokybės lietuviškais gaminiais.  

Vertybės  

  • Pagarba. Gerbti kūrėjus ir pirkėjus. Padėti plėtoti verslą, dalintis naudingais patarimai, padėti ir pamokyti kaip geriau parduoti savo prekes.   
  • Paprastumas. Užtikrinti, kad platforma veiks sklandžiai bei patogiai. Suteikti pirkėjams greitą, unikalų ir patogų apsipirkimą.   
  • Saugumas. Garantuoti, kad prekės pasieks klientą greitai ir saugiai. Leisti pirkėjui nuspręsti, kada grąžinti prekes.   
  • Supratingumas. Stengtis suprasti ir padėti abiem pusėms pirkti ir parduoti Labanoro.lt!