Ilgas kaklo pakabukas Pelėdukė

123.00

Aprašymas

Klasikinis, bet nepaprastas vienetinis pakabukas, pagamintas su didžiuliu kruopštumu ir meile.

Pakabuko dydis: 6*8 cm be kabančių Swarovski perlų. Kaklo grandinėlės ilgis 64,5cm, bet jei reikės – galiu grandinėlės ilgį pakoreguoti.
Sudėtis: mano rankų darbo lipdytas(iš kepamo modelino),išpieštas ir nulakuotas pelėdžiukas, natūralus audinės kailiukas, kanitelė(gėlytes), Čekiškas biseris ir stiklinės akutės. Kita pusė apsiūta natūralia oda. Grandinėlė nerūdijantis plienas, todėl nesioksiduos kaip sidabras.
Gaminant kiekvieną papuošalą aš niekada nežinau kaip jis atrodys, kai bus pabaigtas, nes dirbu be jokių eskizų. Todėl kiekviena papuošalo detalė yra įdėta ten kur ji geriausiai atrodo, ir nesvarbu ar tai bus apatinis papuošalo sluoksnis ar viršutinis. Taigi kūrimas kiekvieno papuošalo, man pačiai tam tikras iššukis ir savotiškas atradimas, bei savęs realizavimas.
Sakoma, kad autorius į savo kūrinius įdeda po dalelę savęs, o aš nusprendžiau dar pridėti ir palinkejimus 🙂 Todėl naujai sukurti mano papuošalai yra su palinkejimais naujoms papuošalų savininkėms. (Juos įrašau tose vietose kur pasimaskuoja ir nesimato).
Labai tikiuosi jie ne tik Jums suteiks iškirtinumo pasipuošus, bet ir bus sekmės ar kitų gerų savybių nešėjais.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ilgas kaklo pakabukas Pelėdukė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Klausimai ir atsakymai

Jūs nesate prisijungę

Deja, daugiau pasiūlymų nėra