Ilgas kaklo pakabukas Tamsos karalius vilkas

148.00

Aprašymas

Jei ieškote nepakartojamos išvaizdos dovanos sau ar ypatingam žmogui, tai jau radote! Išskirtinio grožio vienintelis ir nepakartojamas rankų darbo pakabukas patiks visoms, kurios mėgsta išsiskirti savo išvaizda ir pabrėžti savo aprangos stilių!

Pakabuko dydis: 8*11cm be kabančių akučių ilgio. Kaklo grandinėlių ilgis 68,5cm, bet jei netiks ilgis – galiu patrumpinti arba pakeisti į ilgesnę grandinėlę.

Sudėtis: mano rankų darbo lipdytas(iš kepamo modelino),išpieštas ir nulakuotas gyvūnėlio veidukas, natūralus audinės kailiukas, kanitelė(karūnos raizginiai), paprasto metalo akyčių grandinėlė, Čekiškas biseris ir akrilinė bei stiklinės akutės. Kita pusė apsiūta natūralia oda. Grandinėlė nerūdijantis plienas.
Pagamintas su didžiuliu kruopštumu ir meile.
Gaminant kiekvieną papuošalą aš niekada nežinau kaip jis atrodys, kai bus pabaigtas, nes dirbu be jokių eskizų. Todėl kiekviena papuošalo detalė yra įdėta ten kur ji geriausiai atrodo, ir nesvarbu ar tai bus apatinis papuošalo sluoksnis ar viršutinis. Taigi kūrimas kiekvieno papuošalo, man pačiai tam tikras iššukis ir savotiškas atradimas, bei savęs realizavimas.
Sakoma, kad autorius į savo kūrinius įdeda po dalelę savęs, o aš nusprendžiau dar pridėti ir palinkejimus 🙂 Todėl naujai sukurti mano papuošalai yra su palinkejimais naujoms papuošalų savininkėms. (Juos įrašau tose vietose kur pasimaskuoja ir nesimato).
Labai tikiuosi jie ne tik Jums suteiks iškirtinumo pasipuošus, bet ir bus sekmės ar kitų gerų savybių nešėjais.

Klausimai ir atsakymai

Jūs nesate prisijungę

Deja, daugiau pasiūlymų nėra