Lininiai drabužiai

Ne tik gražu, bet ir sveika

Lininiai drabužiai jau nuo seno labai vertinami dėl savo ypatingų savybių. Lino drabužius sveika nešioti visiems šeimos nariams, jie leidžia odai kvėpuoti, palaiko gerą kūno temperatūrą, taip pat yra visiškai natūralūs, todėl tinka net ir pačiai jautriausiai odai.

Lietuviai visada vertino natūralaus pluošto drabužius, o dabar linas vis labiau populiarėja ir visame pasaulyje. Net ir britų karališkosios šeimos narė Meghan Markle vertina lininius drabužius ir įsigijo lininę suknelę iš Lietuvos.

Jei britų karališkoji šeima vertina Lietuvoje sukurtus lininius drabužius, tai ir kiekvienas iš mūsų turėtumėm pasidžiaugti kokie talentingi mūsų šalies kūrėjai.

Lininiai drabužiai puikus pasirinkimas žiemą ir vasarą

Drabužiai iš lino puikiai tinkami dėvėti vasarą, kadangi yra visiškai pralaidūs orui, taigi kūnas nekaista. Nors esame įpratę prie natūralios lino spalvos drabužių, šiuo metu galima rinktis iš pačių įvairiausių spalvų, nuo natūralios iki ryškios raudonos, žalios ar net juodos.

Tokie drabužiai atrodo prabangiai, yra patogūs ir ilgaamžiai. Lietuvoje kuriami lininiai drabužiai yra išskirtiniai ir kruopščiai apgalvoti iki smulkmenų, todėl garantuojame aukščiausią kokybę ir malonų apsipirkimą. Atsinaujinkite savo stilių jau dabar!