Megzti komplektukai vaikams

Megzti komplektukai vaikams – švelnus prisilietimas prie viso kūno

Kiekvieni būsimi tėvai rūpestingai planuoja kūdikio atėjimą į gyvenimą. Rūpinamės, kad mažylis turėtų viską kas jam reikalinga, nuo būtiniausių higienos reikmenų iki drabužėlių. Mažyliai labai jautrūs aplinkos poveikiams, todėl kūdikiams viską renkame labai atsakingai, kad nebūtų kenksmingų medžiagų ir kuo daugiau natūralumo. Būtent tokie yra megzti komplektukai vaikams.

Drabužėliai suteikiantys didžiausią komfortą

Tokie komplektukai yra megzti iš visiškai natūralių siūlų, todėl nedirgina jautrios kūdikio odelės. Be to vilna liesdamasi prie odos gerina kraujotaką, būtent todėl naujagimiams dažnai dedamos vilnonės kojinytės. Komplektukai vaikams tinka dėvėti visais metų laikais, galite rinktis iš įvairių spalvų, modelių ir dydžių, nuo naujagimio iki 6 metų. Jei nerasite tai ko norite, visada galite susisiekti su mūsų mezgėjomis ir jos numegs komplektuką specialiai pagal jūsų norus.

Drabužėliai ilgaamžiai ir patvarūs, todėl drabužėliai atlaikys visus vaiko raidos etapus. Papuoškite savo mažylį išskirtiniais ir sveikais drabužėliais. Kiekvienas vaikas nusipelnė turėti tai kas geriausia!