Megzti megztiniai mergaitėms

Megzti megztiniai mergaitėms – puikus sprendimas pirmąjam prisilietimui

Prisiminkite dieną, kai sužinojote jog laukiatės dukrelės. Turbūt jūs apsidžiaugėte ir žinią nedelsiant pranešėt vyrui. Po truputį pradėjote planuoti kaip keisis jūsų gyvenimas atsiradus naujam šeimos nariui, svarstote kokie daiktai bus reikalingi mažylei. Perkate lovelę, rūpinatės higienos reikmenimis ir žinoma mergaitės apranga. Besidomėdama turbūt radote daug informacijos, kad kūdikiams geriausia natūralūs drabužiai. Šitoje vietoje mes turime puikų pasiūlymą!

Tai kas natūralu – visada geriausia

Mūsų megzti megztiniai mergaitėms gaminami iš natūralių, nealergizuojančių siūlų, tokių kaip merino vilnos siūlų, kašmyro ar lino. Turime įvairiausių mėgstamų mergaičių spalvų: baltos, rausvos ar raudonos. Visi mezginiai gaminami Lietuvoje, todėl prekių pristatymas labai greitas. Jūs net nepastebėsite kaip siuntinį pasiimsite iš paštomato ar jį jums perduos kurjeris.

Labanoro.lt užtikrina kad jūsų prekės bus pristatytos saugiai ir greitai. Būtent dėl šios priežasties renkamės tik populiariausius ir jau pripažintus pristatymo būdus, tokius kaip LP EXPRESS, Omniva ar DPD.

Įvykus nesklandumams ar jei dėl kažkokios priežasties būsite nepatenkinta gauta preke, visada leidžiame prekes grąžinti ar pakeisti naujomis. Mūsų internetinėje rankdarbių parduotuvėje rasite ir daugiau prekių skirtų vaikams, jums ar namams. Pažadame, kad jūsų apsipirkimas bus greitas, paprastas ir saugus. Linkime sėkmės jūsų šeimai ir gero apsipirkimo!