Megzti megztiniai moterims

Lietuviški megzti megztiniai moterims

Ar ir jums yra buvę, kad visą dieną vaikščiojote po prekybos centrus, apvažiavote visas populiariausias miesto drabužių parduotuves ir likote nusivylusi, nes neradote to ko ieškojote?

Padėsime jums rasti tai, kad bus sukurta specialiai tik jums. Mūsų talentingų mezgėjų sukurti megzti megztiniai moterims išsiskiria savo stiliumi ir kokybe. Kiekvienas megztas kardiganas ar įprastas megztinis kuriamas pagal kiekvieno kliento poreikius. Mezgėjos gali numegzti jūsų norimo dydžio, spalvos ar modelio drabužį, taip pat galite rinktis iš kokių siūlų bus kuriamas drabužis.

Atrodykit stilingai su nepaprastu megztiniu, kadangi megztiniai rankų darbo, tokio antro megztinio daugiau niekas neturės ir nieko panašaus nerasite jokiame prekybos centre.

Be išskirtinumo, verta paminėti ir neabejotiną naudai sveikatai. Natūralūs siūlai nealergizuoja, nedirgina odos, palaiko gerą kūno temperatūrą ir svarbiausia – leidžia odai kvėpuoti, taigi tokie mezginiai puikiai tinka tiek šaltuoju metų laiku, tiek ir vėsesniais vasaros vakarais.

Ar megztiniai mezgami pagal individualius užsakymus?

Žinoma! Jei nerasite jums tinkamo dydžio, spalvos ar stiliaus megztinio, susisiekite su mūsų mezgėjomis ir jos jums tikrai patars, pasiūlys ir sukurs išskirtinį megztinį pagal jūsų norus. Įprastai drabužis numezgamas per 7 darbo dienas, tačiau tikslus laikas priklauso nuo jūsų užsakyto drabužio stiliaus.

Visos prekės siunčiamos žinomiausiais siuntimo būdais, todėl garantuojame, kad jūsų siunta bus pristatyta greita bei saugiai. Nieko nelaukite ir užsisakykite jums patinkantį megztinį už geriausią kainą!