Megzti pledukai kūdikiams

Megzti pledukai – šiluma ir jaukumas jūsų kūdikiui

Vaiko gimimas – viena gražiausių gyvenimo akimirkų. Būsimos mamos dar prieš gimstant vaikui kruopščiai ruošiasi, perka būtiniausias priemones. Būsimi tėvai prieš įsigyjant produktą kūdikiui, dažnai įvertina ar gaminys saugus, ar neturi kenksmingų ar alergizuojančių medžiagų. Tai labai svarbu, kadangi kūdikiai yra labai jautrūs aplinkos poveikiui.

Kalbant apie kūdikių odą, kiekvienas žinome kokia ji jautri. Mūsų talentingiausios šalies mezgėjos kuria nuostabius megztus pledukus pagal kiekvienos šeimos norus. Galite rinktis spalvą, dydį, siūlus ir dizainą. Tokie megzti pledukai yra visiškai natūralūs, gaminami Lietuvoje tik iš ekologiškų sertifikuotų siūlų. Tai garantuoja, kad siūlai ne tik natūralūs, bet ir nudažyti natūraliais, nekenksmingais dažais.

Ne tik gražu, bet ir sveika

Natūrali vilna turi antibakterinių savybių, todėl tokiuose drabužiuose nesiveisia kenksmingi mikroorganizmai. Megzti pledukai palaiko gerą kūdikio temperatūrą, švelniai liečiasi prie jautrios kūdikio odelės ir jos nedirgina.

Lengva priežiūra. Pledukus galima skalbti skalbimo mašinoje nustačius vilnai skirtą skalbimo režimą, iš jų lengvai pašalinamos dėmės, o spalva neblunka net ir po daugelio skalbimų.

Labanoro visi pledukai yra sukurti iš širdies ir pagaminti Lietuvoje, todėl užsisakę pleduką, jį gausite saugiai ir greitai. Pledukus galėsite atsiimti populiariausiuose Lietuvos paštomatuose arba galite pasirinkti pristatymą iki jūsų namų durų. Apsipirkinėjant mūsų internetinėje parduotuvėje jūs gaunate ne tik aukštos kokybės megztus pledukus bet ir dalelę talentingų žmonių jausmų!