Megztos kepurės vaikams

Megztos kepurės vaikams – geriausias sprendimas einant į lauką

Turbūt žodis kepurė, kiekvienam žmogui asocijuojasi su vaikyste. Mamos ar močiutės niekada neleisdavo išeiti į lauką be kepurės, ir dažniausiai tai būdavo megztos kepurės.

Visai ne be reikalo mūsų mylimos mamos ir močiutės einant į lauką rengė megztais drabužiais, tokie rūbai puikiai sulaiko šilumą, yra patogūs ir minkšti.

Šiuolaikinės mamos savo mažyliams taip pat dažnai renkasi megztus drabužius. Megztos kepurės vertinamos dėl to, kad puikiai sulaiko šilumą, bet tuo pačiu ir neleidžia suprakaituoti, todėl mažyliai gali užsiimti ir aktyvia veikla lauke.

Taip pat merino vilnos kepurėlės tinka alergiškiems vaikams, ši vilna natūrali, švelni, todėl nedirgina net ir pačios jautriausios odelės.

Kuo pasižymi labanoro.lt Megztos kepurės kūdikiams ir vaikams?

  • Visos kepurės yra mezgamos tik iš natūralių siūlų, todėl jums nereikės pergyventi dėl jautrios vaiko odelės;
  • Galite rinktis vieno sluoksnio kepures šiltajam sezonui ir dviejų sluoksnių kepures žiemai;
  • Taip pat galite rinktis kokios norite spalvos ir stiliaus kepurę, labanoro.lt mezgėjos kuria kepures pagal individualius užsakymus, todėl gali jums numegzti norimo dydžio, spalvos ir stiliaus kepurėlę.

Tikime, kad kiekviena mama savo vaikui nori paties geriausio, todėl mūsų mezgėjos kuria tik tai kas geriausia. Kepurės mezgamos iš aukščiausios kokybės merino vilnos siūlų, taigi pasirūpinkite savo mažyliu jau dabar!