Megztos palaidinės

Lietuviškos megztos palaidinės išskirtinį skonį turinčioms moterims!

Atnaujinkite savo stilių su Lietuvos talentų kurtais drabužiais. Nors esame įpratę, kad megzti drabužiai dėvimi tik šaltuoju metų laiku, tačiau realybė visai kitokia.

Tik pasižvalgykite kokie nuostabūs drabužiai kuriami specialiai moterims, vertinančioms kokybę ir išskirtinumą. Įvairiausių raštų, tankumo, spalvų ir stilių palaidinės kuriamos rankomis, todėl apgalvotos net ir mažiausios smulkmenos, o kokybė nepriekaištinga.

Šioje kategorijoje rasite megztų palaidinių įvairiausioms progoms, tiek laisvalaikiui, tiek šventėms. Visos palaidinės pagamintos iš ekologiškų siūlų, tokių kaip merino vilnos, lino, kašmyro ar šilko, kokių norite jūs, galite nuspręsti pati. O jei dvejojate, susisiekite su mūsų mezgėja ir ji jums patars kokį gaminį rinktis.

Ar megztos palaidinės tinkamos dėvėti vasarą?

Tikrai taip! Vasarai galima rinktis iš plonesnio siūlo megztas bliuskutes, taip pat vasarą puikiai tinka lininių siūlų marškinėliai.

Visi siūlai natūralūs, todėl neleidžia kūnui perkaisti, puikiai sugeria drėgmę, ir leidžia odai kvėpuoti, todėl tokie drabužiai pats geriausias pasirinkimas visais metų laikais. Atnaujinkite savo stilių, jauskitės patogiai ir atrodykite nepriekaištingai.

Labanoro.lt užsisakyti paprasta kaip apsivilkti mūsų mezgėjų kurtą palaidinę!