Megztos tunikos

Megztos tunikos – žiemai ir vasarai

Tunikos – vienas patogiausių drabužių, kuris privalo būti kiekvienos moters spintoje. Ilgas megztinis labai patogus dėvėti kiekvieną dieną. O jūs galite rinktis iš daugybės įvairių modelių, dydžių ir spalvų.

Net jei nerasite to ko ieškote, susisiekite su Labanoro.lt mezgėjomis ir jos jums individualiai pagamins išskirtinį drabužį pagal jūsų norus. Tuniką galite dėvėti tiek žiemą, tiek vėsiomis vasaros dienomis.

Dažniausiai tunikos mezgamos iš merino vilnos, ši vilna pasižymi švelnumu, palaiko gerą kūno temperatūrą, be to nealergizuoja, todėl tinka net ir jautriausiai odai.

Tinka visoms moterims

Labanoro.lt galite išsirinkti jūsų poreikius atitinkančią tuniką, ji gali būti su kišenėmis, apkūnioms moterims ar išskirtinės spalvos.

Atrodykite žaviai ir jauskitės patogiai. Tunikos puikiai tinka dėvėti prie džinsų, tamprių ar kitų kelnių, su rankų darbo tunika visada atrodysite išskirtinė. Visi mezginiai gaminami Lietuvoje, todėl garantuojame aukščiausią kokybę.

Net ir po daugelio plovimų tunika liks nepakeitusi savo pirminės išvaizdos, spalva nenubluks, drabužis neišsitampys ir atrodys taip pat puikiai, kaip ką tik numegztas. Be to, šių tunikų labai lengva priežiūra, ją galite skalbti skalbimo mašinoje, tik nepamirškite nustatyti vilnai tinkamo režimo.

Labanoro.lt apsipirkti lengva, paprasta ir saugu. Išsirinkite jums labiausiai patikusią tuniką, o mes pasirūpinsime, kad ji jums būtų pristatyta kuo greičiau!