Sagė Bitutė

125.00

Aprašymas

Damoms, kurios myli gamtą ir bitutes, tai pati geriausia dovana 🙂
Taip ji nėra mažutė ir ,manau, nesuklysiu sakydama, kad tas dydis šiai sagei labai tinka. Taip ji dar labiau atkreipia dėmesį į save ir smulkemišką jos išvaizdą 🙂

P.S. Sagių buvo pagaminta ne viena, skyrėsi jų spalvos ir pasiuvinėjimai. Bet šiuo metu neturiu sagės nuotraukos iš priekio, taigi įdėjau kitos sagės foto, kur gerai matosi kaip atrodo sagės veidukas? Jų veidukai visų buvo panašūs.

Sagės dydis 8,5cm * 4,5cm, aukštis 2,5cm.

Ji siuvinėta taip, kad sudarytų kuo artimesnį vaizdą gyvai bitutei. Bitės užpakaliukas išsiuvinėtas žvyneliais ir pūkuotais siūlais, jos krūtinėlė iš audinės kailiuko ir siuvinėtas karoliukais – biseriais bei tais pačiais pūkuotais siūlais. Galvytė išformuota iš filco ir apsiuvinėta siuvinėjimo siūlais, aplink akytes prisiuvau kietą kanitelę. Kojytes ir rageliai – bižuterinio metalo vinukai apvilkti stangria kanilele. Sparneliai išformuoti iš kietesnės vielos, aptraukti tiūliu ir išsiuvinėti blizgančiais siūlais. Sagės apačia pakietinta ir apsiūta natūralia oda.

Sudėtis: natūralus audinės kailiukas, stiklo karoliukai, Čekiškas biseris, bižuterinis metalas,kieta kanitelė, vielos sparneliai apsiūti tiūliu, žvyneliai.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Sagė Bitutė”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Klausimai ir atsakymai

Jūs nesate prisijungę

Deja, daugiau pasiūlymų nėra