Vienetinis pakabukas Vilkiukas žiemą

136.00

Aprašymas

Itin kruopščiai pagamintas ir išskirtinumo suteikiantis ilgas kaklo pakabukas.

Pakabuko dydis: 7*9 cm be kabančių akučių ilgio. Kaklo grandinėlės ilgis 64 cm, bet galiu koreguoti ilgį, kokio reikės naujai papuošaliuko savininkei.

Sudėtis: mano rankų darbo lipdytas(iš kepamo modelino),išpieštas ir nulakuotas gyvūnėlio veidukas, natūralus audinės kailiukas, kanitelė(karūnos raizginiai), akyčių juostelė, Čekiškas biseris ir akrilinė bei stiklinės akutės. Kita pusė apsiūta natūralia oda. Grandinėlė nerūdijantis plienas.
Pagamintas su didžiuliu kruopštumu ir meile.
Gaminant kiekvieną papuošalą aš niekada nežinau kaip jis atrodys, kai bus pabaigtas, nes dirbu be jokių eskizų. Todėl kiekviena papuošalo detalė yra įdėta ten kur ji geriausiai atrodo, ir nesvarbu ar tai bus apatinis papuošalo sluoksnis ar viršutinis. Taigi kūrimas kiekvieno papuošalo, man pačiai tam tikras iššukis ir savotiškas atradimas, bei savęs realizavimas.
Sakoma, kad autorius į savo kūrinius įdeda po dalelę savęs, o aš nusprendžiau dar pridėti ir palinkejimus 🙂 Todėl naujai sukurti mano papuošalai yra su palinkejimais naujoms papuošalų savininkėms. (Juos įrašau tose vietose kur pasimaskuoja ir nesimato).
Labai tikiuosi jie ne tik Jums suteiks iškirtinumo pasipuošus, bet ir bus sekmės ar kitų gerų savybių nešėjais.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Vienetinis pakabukas Vilkiukas žiemą”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Klausimai ir atsakymai

Jūs nesate prisijungę

Deja, daugiau pasiūlymų nėra